| Kissdulce a întrebat:

Am nevoie daca se poate de un raspuns in aceasta seara. Imi puteti da un sfat de cum m-as putea imbraca la o petrecere ca sa ies in evidenta? Dau Funda celui mai explicit mesaj.

Răspuns Câştigător
| RazvanRms a răspuns:

Tocuri si fusta scurta, nu ai cum sa nu iesi in evidentawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ceva cu paiete, argintiu. In orice caz, trebuie sa ai ceva glamour pe tine, chiar daca e mic (gen posetuta), insa sa faca diferenta.

| Rouxee a răspuns:

O rochita scurta, larguta si cu motive florale prinsa sub bust cu o panglica subtire facuta funtita, platforme, posetuta, o coada prinsa sus, facuta bucle, un ruj mai aprins si o sa iesi cu siguranta in evidenta!