| hexgirl a întrebat:

Cu ce m-as putea imbraca mai in evidenta la o petrecere in anotimpula asta?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Depinde f mult de gusturi! intra aici www.divahair.ro (e un site de moda 2009) vezi ce iti place si cauta prin magazine. e posibil sa nu gasesti exact acelasi model, da ceva asemanator tot vei gasi;))

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu o shuba de... oier!
Sigur vei iesi in evidenta! big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Ca sa iesi in evidenta trebuie sa fii in zeghe (haine vargate).

| cely a răspuns:

Daca te imbraci in pijama sigur vei iesi in evidenta.

| gabriellas a răspuns:

Cu ce-ti sta bine. Asta se poarta intotdeauna. Ca pont, acum se poarta "fustele balon".

Întrebări recente