| LostInDreams a întrebat:

Am nevoie de ajutoor! Am purtat niste pantofi care mi-au facut batatura la picior, dar nu in spate, la calcat si pe laterala unde incepe degetul mare. apoi am purtat azi niste papuci care mi-au ros rau acolo si mi sa luat pielea.Ma doare ingrozitor daca ating acolo si nu pot sa port absolut nimic de incaltat.Luni trebuie sa merg la scoala si durerea e insuportabila la incaltaminte. Avand in vedere ca nu pot merge desculta la scoala ce sa fac? un remediu naturis.nu am crema de galbenele, dar am incercat propolis si chiar daca doare destul de rau mai calmeaza. exista ceaiuri bune? cel de galbenele? nu stiu.orice.va rog ajutati-ma cat mai repede.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| madalinaaa89 a răspuns:

Ciudatlaughing) asta am patit si eu acum 3 zile cu niste bascheti.
Solutia:timp de o zi mi-am astupat picioarele cu plasturi(mi-am luat alti adidasi la sc, insa trebuia sa astup cumva ranile, deoarece nu puteam calca).
Probabil o sa-ti treaca, daca maine stai frumusel acasa toata ziua, si nu iesi in parc cu prieteniiwinking ...la mine a functionat.

| vlaaddd a răspuns:

Panseaza-te.