| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de batatura? am incercat plasture special, da nu a functionat, batatura e pe talpa si doare ingrozitor cand calc, un alt remediu?

Răspuns Câştigător
| GameMaster23 a răspuns:

Eu nu stiu sa iti zic, iti trebuie o creama. Du-te la farmacie si zi ca ai batatura si stie ea ce sa iti deawinking.

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
In cataloagele AVON, esteceva crema foarte buna pentru asa ceva, cunosc multe persoane care au folosito si a dat rezultate!
Daca nu ma insel, asta este, http://www.avon-shop.ro/......-4214.html insa, uita-te in ceva catalog de la Avon, trebuie sa fie, si atunci o sa stii care e!