| 123lalala a întrebat:

Buna happy
Am nevoie de ajutor! Adica nu peste mult timp voi fi domnisoara de onoare si am nevoie de niste sfaturi, sa imi spuneti daca am ceva obligatii( sigur am), dar care ar fi acelea si alte chestii de genul acesta. big grin
Nu as dori link-uri! Daca se poate as vrea informatii de la cele care au fost deja domnisoare de onoare.
Pentru cel mai concret raspuns dau funditawinking
Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| GottaBeYou a răspuns:

Domnisoara de onoare este un ajutor al miresei: trebuie sa tina lumanarea la biserica, sa ajute in ziua nuntii cu diverse chestii (gen retusarea machijului sau alte chestii necesare), sa ajute cu asezarea invitatilor la mese in seara petrecerii, sa puna flori in piept si sa tina oglinda miresei cand i se pune voalul. :* happy Sper sa te distrezi si sa stralucesti :*