| zaapalici a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru din nou. daca ma tund in scari ar merge breton pe o parte? fundita si vot

11 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Da normal, vine foarte frumos uite:

http://2.bp.blogspot.com/......0/dsds.JPG
(ee, parul ei e cam scurt dar merge oricum:*)
Mai ales daca tie iti place nu ai ce pierde, in caz de nu-ti place poti cere breton drept :
http://www.divahair.ro/......5_diva.jpg

bafta:*

| afrodita3333 a răspuns:

Da ar merge, acum depinde de fizionomia ta.

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! ar merge ba chiar foarte bine caci si eu m-am tuns asa acum un an. Sper sa-ti placa!

| ClaudiaDia a răspuns:

Da,,, de ce sa nu

| Ruxuletz a răspuns:

Da, eu asa sunt tunsa happy

| alexandra5251 a răspuns:

Buna,parerea mea este ca se potriveste de minune bretonul cu tunsoarea ta, sper ca te-am incurajat, pa pa!

| lov318 a răspuns:

Daca iti sta bine, merge chiar foarte bine!:Xhappy

| mirabela26craiova a răspuns:

Da ar merge foarte bine.Ai arata super.Depinde si de par. Daca il ai drept o sa fi mortala. Sper ca te-am ajutat.Succes:*!

| jaujedam a răspuns:

Da.asa am fost si eu tunsa

| astamik_2437 a răspuns:

Da merge si vine foarte frumos

| Emi_4339 a răspuns:

Eu zic ca merge, pentru ca am fost tunsa si eu astfel :*