| Loreloredana a întrebat:

Maine ma tund in scari, oare merge sa imi fac si breton?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, intr-o parte filat si cu gherute sau drept happy.

13 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

De ce sa te tunzi in scari? te vede reaq careva, tunde-te-n lift...

| Nolkyz a răspuns:

Da, dar ar trebui să se potrivească şi cu fizionomia... Mai degrabă întrebi pe acel cineva care te va tunde.

| Loreloredana explică:

Uitati facebook'ul meu sa vedeti daca mi'ar sta bine : http://www.facebook.com/lory.lory69

| Nolkyz a răspuns (pentru Loreloredana):

Ai putea să încerci măcar acum să vezi cum ţi-ar sta, iar dacă nu îţi place, îl laşi să crească. happy

| Loreloredana explică (pentru Nolkyz):

Bine, multumesc!

| Nolkyz a răspuns (pentru Loreloredana):

Să creşti mare!

| cristinutzza2012 a răspuns:

Parerea mea este ca da.Si eu eram tunsa in scari cu breton dar luna trecuta mi-am schimbat lookul.

| ru12cs34i a răspuns:

Nu inteleg de ce pui intrebari de genul asta aici, pentru ca noi nu te cunoastem si n-avem de unde sa stim cum ti-ar sta tie bine.

| Loreloredana explică (pentru ru12cs34i):

Pai pun intrebari de genul acesta sa vad parerile voastre!