| Ana45699 a întrebat:

Buna, am nevoie de mare ajutor. Am avut putin din par decolorat, deoarece am vrut sa arat dragut de sfarsit de an, si am cazut de acord cu mama sa imi tai parul decolorat. Aici vine problema, ea m-a tuns acasa, si mi-a taiat o tona din par, aproape de 2 ori mai mult de cat trebuia, si acum parul meu este mai sus de umar, nu este taiat nici drept, si i am zis sa-l lase asa, ca daca il mai si indrepta...mi se facea pana la urechi, si arat groaznic, cum fac sa mi creasca parul mai repede? Am incercat metoda mancatului sanatos si pana da rezultate mai dureaza, stiti cateva trucuri? Nu imi dati link uri de la site-uri ca am intrat pe toate site-urile posibilie, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Liza125 a răspuns:

Buna! si mie mi s-a intamplat acest lucru, dar nu cu mama mea. Poti folosii uleiul de ricin de 2 ori pe saptamana numai seara si peste o luna vei vedea un rezultat si eu am incercat si chiar a functionat. Sper ca te am ajutat ❤

2 răspunsuri:
| Mihhhhhhhh a răspuns:

De fiecare data când te speli pe cap masează scalpul mai mult. Folosește ulei de ricin și masează scalpul. Vei vedea cum parul va creste. Funda?

| Liza125 a răspuns:

Buna! Poti folosi uleiul de ricin de doua ori pe saptamana numai seara eu l-am folosit si chiar a functionat, sper sa te ajute.(poti sa cauti despre uleiul de ricine pe google sau Youtube)