| Monykka a întrebat:

Bunaaa:*

Nu de mult m-a mancat in fund sa ma tund... Aveam parul putin mai jos de umeri, iar acum m-am tuns BOB ASIMETRIC... partea lunga nu ajunge nici macar pana la umarcrying Mie nu imi place cum imi sta si vreau sa imi creasca parulcrying Sunt disperata. Ce masti imi recomandati si in cat timp se vor vedea rezultate?

Cel mai bun raspuns are funda+Vot

4 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Hai ca iti raspund eu.
Foloseste ulei de porumb cunosc o fata care exact ca tine a patit, s-a tuns bob la pasti si acum are parul pana peste umeri, a folosit ulei de porumb si a dat rezultate.
Te dai numai pe varfuri nu la radacini, lasi sa actioneze dupa care il speli cu sampon.
Sau te poti duce la plafar sa-ti iei un sampon pentru cresterea parului.
Sau mai poti folosi samponul de la kallos.
Vezi ca uleiul de porumb il gasesti in supermarket e pana in 20 de lei!
Te pup si sa iti cresca parul!

| bxyismylife a răspuns:

In situatia asta sunt eu acum laughing) Doar ca inainte sa am tund il aveam mai lung happy Ai rabdare ca o sa iti creasca ( arata foarte bine bobul asta asimetric cand creste parul). Nu dispera ca te obisnuiesti(poti sa dai cu ulei de ricin am auzit ca e bun pentru asa ceva) big hug Un tips: indreapta-te cu placa( arata foarte smecher la coafura asta)

| MissxD a răspuns:

Un sfat pe moment: pune-ti extensii... daca vrei! happy Daca nu nu ai ce-i face, pentru ca nu iti creste la comanda. Dureaza ceva timp. Va creste de la sine. Pana atunci incearca sa gasesti o coafura, ceva, sa te avantajeze! happy
Inca ceva... ai intrebat alte persoane ce parere au despre coafura ta? big grin Nu cred ca iti sta asa cum zici tu! Este o schimbare mare si o percepi la inceput ca fiind urata, dar te obisnuiesti cu timpul!

| antoniasweetcandy86 a răspuns:

Amestec de lamaie cu ulei de masline dupa spalarea cu sampon si tinut 10-20min si apoi iar spalat....si deasmenea iti recomand sampon Klorane. Se gaseste in farmacii cam la 25 lei. Accelereaza cresterea parului! Sper sa-ti foloseasca! MULT SUCCES!