| marianadrea124 a întrebat:

Buna tuturor, as avea nevoie de niste sfaturi!,
Azi m-am tuns, iar frizerita ma tuns prea scurt adica cam pana la umeri.si arat groaznic ...cum fac sa imi creasca parul mai repede, cat creste intr-o luna? ajutat-ima va rg...plang non-stop numi palce noua frizura am decis sa nu mai ies din casa pana nu imi creste la loc

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Dati cu ulei de recin creste si intr-o luna daca te speli de multe ori pe cap.aranjeazatil intr-un fel cum sa rate bine onlueasal indraptala bine si pare mai lung vopsesteti varfurile puneti extensi printeltil coc sau fa-ti codita impletita si o sa arati super:*

1 răspuns:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Cred că metoda utilizată cel mai des este cea cu uleiul de ricin. Pentru cei care au problema ta, uleiul de ricin este o soluţie foarte la îndemână. Îl găseşti la orice farmacie, costă în jur de 3-4 lei şi tratamentul presupune masarea pielii capului şi a vârfurilor cu ulei de ricin din abundenţă cu câteva ore înainte de a-ţi face baie pe cap. Acest tratament are efecte asupra regenerării şi întăririi firului de păr. Vei vedea rezultatele în doar câteva săptămâni. Părul tău va fi mai des, se va regenera şi va creşte mai repede.
Baftă!