| hellenaaaa a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor! am parul cret si moale, fara volum la radacina, fara forma.nu stiu ce-as putea sa fac...precizez ca ma tund si ii dau o forma regulat.

2 răspunsuri:
| Pavelll a răspuns:

Eu am parul cret insa am volum prea mult si folosesc spuma, cred ca si tu ai putea folosi spuma dar care da volum parului si eventual dupa ce te dai cu spuma ca iti usuci parul cu feonul stand cu capul in jos. Sper ca ai inteles cum si sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos!

| hellenaaaa explică:

Folosesc deja spuma si feonul.