| FlaviaLove a întrebat:

Luni am sa ma tund si. as avea nevoie de cateva sfaturi. eu am par lung si este si cret. nu foarte cret dar totusi. si are si mult volum. eu m-am gandit sa ma tund in scari si sa imi fac breton. dar eu sunt putin mai plina la fata. si nu stiu ce sa fac. m-ati putea ajuta? big grin kiss :X

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu il tunde in scari,nu va arata cum iti doresti.
stiu la ce te referi, si va arata ciudat...
fractic nu ai ce sa-i faci, doar sa-ti ia din lungime...
nu iti face breton...nu va arata bine, se va ondula,(asta doar daca esti dispusa sa il indrepti mereu)

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Scări... foarte rare. Tunde-l mai scurt pentru a arăta mai bine şi breton... păi nu, părerea mea.
Te-aş sfătui să te tunzi aşa :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Aşa arată super.
Baftă.

| YoYoJuSt4U a răspuns:

Nu iti fa breton pentru ca o sa se increteasca fiindca ai parul cret.
iti sugerez sa iti tunzi parul cam pana la subrat

| pupacioasamik a răspuns:

Te-as sfatui...bob,si te-as ruga sa-mi dai Id tau de mess.mi-ar trebui o poza in caz ca nu e vreo problema.astfel mi-ar fi mult mai usor in a te ajuta :*