| Lalysuka a întrebat:

Am nevoie URGENT de un raspuns! Dau funda! Deci, vreau sa ma imbrac de Halloween ca Michael Jackson. Am pantaloni din latex cum are in Scream, manusa, palaria, ochelariisi niste cizme cu tinte. Nu stiu ca bluza sau camasa sa iau ca sa mearga. Sugestii! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iuliana04 a răspuns:

Eu socot ca trebuie sa imbraci o bluza alba fara nimic si pe deasupra un sacou negru scurt la care pe mineci sa fie ceva lucitor si pantaloni tot negri tot ceva lucitor. asa eu imi inchipui ideal costumul lui machael jackson.(indeopste mie tare mi-a placut idea de costum foarte originala mie in cap asa nu imi venea)

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Michael Jackson de Halloween? Fii serioasa!

| DeeaLove08 a răspuns:

O camasa neagra, simpla

| eueu1212 a răspuns:

De Halloween fiecare se imbraca cum vrea ...Lalysuka eu zic sa te imbraci cu o bluza stramta neagra lucioasa sau una gri dar foarte stramta... sper ca ti-am fost de ajutor Fundabatting eyelashes?

Răspuns utilizator avertizat
| Zippy a răspuns:

Poti sa iti iei un tricou alb subtire larg si o camasa alba exact cum are in scream. Fundabig grin

| Lalysuka explică:

Ofee profesorul nu ne-a anuntat din timp si nu am avut timp sa imi achizitionez alt costum.Nu te teme stiu ce inseamna Halloween.

| Lalysuka explică:

Si apropo eu cand pun o intrebare raspundeti cu ceva folositor, parerile le tineti pentru voi.

| 愛日本 a răspuns:

Stii, unii nu inteleg nimic de halloween... iar tu probabil esti unul din ei.De Halloween trebuie sa te imbraci in ceva infricosator cum ar fi :fantoma varcolac schelet vrajitoare zombie etc. nu cum s imbraca alti in vedete printese sirene si nu stiu ce.