| There a întrebat:

Am niste blugi la are tin foarte mult dar problema este ca sunt vechi de acum 2 ani si de la atat spalat s'au cam albit[culoarea lor originala era albastru spre negru]. Ce as putea face sa ii mai pot folosi? Dati'mi idei.Multumesc.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Foloseste Perwoll cand ii speli.Le mai "invie"culoarea naturala!winking

| T4ny4 a răspuns:

Ia un cutit cu zimti sau ceva...si fa-le modele. ZgAarie-i usor in unele locuri sa se vada ca si cum ar fi rupti.Coase-le alt petec de material pe ei.Fii creativa! ii poti decolora cu clor dar se vor albi.

| caractere a răspuns:

Cand eram pustan, blugii albiti erau la moda. Cred ca au ramas la moda si vor ramane ever.
Insa, stiu ca unii ii calcau, cu coli de indigo si nu aratau rau la finalwinking