| MihaelaSorina a întrebat:

am niste pistrui pe pometi si as vrea sa imi recomandati o crema buna pentru ai inlatura.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gerovital antiimperfectiuni, e o crema impotriva petelor si cosurilor. Ar putea merge si la pistrui, avand in vedere ca "decoloreaza" si uniformizeaza zonele colorate.

4 răspunsuri:
| wyla a răspuns:

Am mai gasit un site care cred ca iti va fi de folos http://www.gradina-online.ro/......A3428.html

| Cristina0596 a răspuns:

Prietena mea si i-a decolorat putin cu zeama de lamaie. laughing Vorbesc serios. Nu s-a tinut ea sa-si dea zilnic, dar cred ca i-ar fi disparut complet. happy