| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva cum as putea inlatura definitv parul de pe pometi si cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Epilarea cu laser e cea mai eficienta.Trebuie sa gasesti un cabinet care se ocupa cu asa ceva. Uite niste preturi orientative:
http://www.depilfin.ro/preturi-epilare-definitiva-cu-laser-ipl

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O terapie cu lumină pulsativă.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Pai..........cam cat costa asta? pot s-o fac si in Buzau?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Pleacă de la 100 ron, trebuie să te interesezi la tine în oraș.
Pa, pa.

| CEstLaVie a răspuns:

Da poti e un salon pe langa stadionul gloria parca ii zice "steliana"