| IsJustMe007 a întrebat:

Am niste sclipici si as vrea sa il folosesc pentru un machiaj de ochi, cu ce as putea sa il amestec sa stea pe pleoapa?

Răspuns Câştigător
| roxanaandreea a răspuns:

Poti folosi niste lipici de gene false sau un lipici care se mai gaseste in cutiutele cu fard de sprancene, e un lipici cu care te dai mai intai ca sa fie fardul fixat cand il aplici. Dar nu amesteci sclipiciul cu lipiciul, pui lipici pe pleoapa, intinzi, dupa care pui sclipici. Succes! Sper ca te-am ajutat cat de cat.

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti cauti un fard cu sclipici asemanator si gata! Exista posibilitatea ca acel sclipici pe care il ai tu sa iti irite si sa te duca la conjunctivita sau chiar mai rau daca nu a fost facut special pentru a te machia cu el...