| stella2355 a întrebat:

..Eu sunt bruneta cu ochi albastri, mi-ati putea recomanda pentru machiaj ce culori sa folosesc?

2 răspunsuri:
| Lola05 a răspuns:

Oh my God, măi fetiță tu ai intrat aici să ceri sfaturi de machiaj sau să bagi băieții în boale? laughing
Glumesc. Pentru tine, având în vedere faptul că ai ochi deosebiți, tot ce trebuie să faci este să îi scoți puțin în evidență. Astea înseamnă machiaj simplu, creion negru sau tuș + rimel pentru machiajul de zi. Dacă ai nevoie de un machiaj de seară, încearcă să vezi cum îți stă cu smokey eyes.
Uite ceva în genul ăsta:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......dd6e3c.jpg

| stella2355 explică:

Dau funda