| Doinella a întrebat:

Cum as putea sa ma machiez, pentru a astupa acneea, ce pot sa folosesc?
Am ochi albatri inchis, ce machiaj sa-mi fac ca sa mii evidentieze mai tare. Funda

Răspuns Câştigător
| iShadowz a răspuns:

Buna Doinella. happy In primul rand, daca ai acnee, iti sugerez sa nu incerci sa o acoperi, fiindca poti inrautati situatia si o sa-ti para rau mai tarziu. Cat despre ochii tai albastriibig grinacă te încăpăţînezi să te dai doar cu albastru în jurul ochilor tăi albaştri, greşeşti amarnic.Eu stiu ca la ochii albaştri merg foarte bine nuanţele calde de auriu, ciocolatiu, rozuri, bronzuri, cupru, marouri calde. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Poti folosi fond de ten dar sa fie unul de calitate pentru a nu agrava mai tare acneea si sa faci si un tratament in acelasi timp, iti recomand crema de galbenele, da`te cu ea dupa ce te demachiezi de fond de ten.

| BubbleShoot a răspuns:

Pai mai intai fond de ten si perle(daca vr). fard - albastru creion negru si rimel.:*. funda?

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Da`te cu fond de ten