| AustralianTeaTree a întrebat:

Am vazut mai multe fete care folosesc ca baza de machiaj (pe pleoapa) gloss. Care arata cam asa : http://www.eyeslipsface.com/elf/lips/gloss/super_glossy_ lip_shine
(e doar un exemplu ). E ok ca baza de machiaj?

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Da,este un truc foarte bun.Am vazut ca ai pus intrebarea acesta(asemanatoare) de vreo 3-4 ori.E bine, nu te speria ca nu ti se strica machiajul daca nu folosesti mult gloss.Stiu ca ti-am mai raspuns si se aseamana, insa chiar vreau sa te ajut.Dar sa folosesti gloss doar pentru ochi, nu pentru toata fata.
Cam atat.Pa!