| ANNAwee a întrebat:

sambata am o cununie, si afara e cam frig... niste idei cu ce sa ma imbrac? Multumesc.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iti iei o rochie, preferabil lunga si evident dintr-un material mai gros de genul stofa, tricot, nu de aia de vara din voal subtire. Sub neaparat ciorapi, pantofi inchis la varf si peste o geaca de piele sau chiar o blanita ori un trench sau palton.

| BlueViP a răspuns:

O rochie lunga si un sacou asortat ori cu rochia, ori cu pantofii. Te-as sfatui si la o posetuta plic. Pantofii inchisi la varf, ciorapi pe dedesubt.

| twentyfourjuly a răspuns:

Sacou happy