| NicoletaTrotineta a întrebat:

Am o ie alba dintr-un material subtire, cu broderie neagra. Cand am incercat sa o spal ( in apa rece), culoarea neagra a iesit in cea alba, iar ia s-a patat mai rau decat era inainte. Cu ce as putea sa scot petele? Mi-e foarte draga ia, fiind in familie de mult timp. si vreau sa o mai port. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnastasiaScarlat a răspuns:

Vanish pentru albituri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca se scot aceste pete. Încearcă cu vanish, dar nu cred ca se vor lua asa de bine.