| irinuk11 a întrebat:

am o intreabare am nunta saptamana viitoare si mi-am luat o rochie mov cu negru si o pereche de pantofi albi oare merg pantofii la rochia mov? Ma tem sa nu ma fac de rusine pe acolo

Răspuns Câştigător
| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Buna! Sincer nu merg.adica rochia e negru cu mov.hmm.nici daca iti iei accesorii albe nu te ajuta. Parerea mea e sa iti iei pantofi negritongue. Accesorii iti poti lua ceva finut, nu chestii masive, doar mergi la o nunta. Si nu prea merge auriul, in materie de accesorii. Ceva argintiu, nu prea complicat va fi minunat. Nu iti lua tocuri ff inalte pentru ca te vor durea picioarele si pantofii i-ai mai simpli ca sa atragi atentia asuprea rochiei. Doaar nu vrei sa se uite lumea doar la paantofii tailaughing. Distractie placuta la nunta!

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu nu sunt de accord cu incaltamintea alba! pantofii albi ar trebui sa fie doar pentru mireasa. te-as sfatui sa iti iei niste pantofi negri. :*

| denisa20 a răspuns:

Daca nu are rochita nimic alb poti sa iti iei niste accesorii albe ca sa mearga si pantofiorii. Dar daca arata mai ciudat incearca sa iti iei pantoniori negri.big grin
Distractie placuta la nunta!

| Antonella_1903 a răspuns:

Sincer nu merg.cu ce asortezi tu pantofii albi cu rochia mov? mai bine iti iei negri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merg

trebuia sa-ti iei pantofi negri... ce, esti mireasa de ti-ai luat albi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ita la tinete mariti si tu uuuuuuuuuuuuaaaaa