| andremaria33 a întrebat:

.am o intrebarehappy Am intrat pe Avon si mi-am scris o inregistrare pentru reprezentanti..Si mi-a aparut : Mesajul a fost trimis cu succes ...Trebuie sa primesc un telefon sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Daca vei fi acceptata probabil vei fi contactata de ei in cel mai scurt timp. Depinde de datele de contact lasate de tine, prin email, telefon sau poate chiar acasa.

2 răspunsuri:
| adina7 a răspuns:

Te pot ajuta si eu sa te inscrii mai repede! De obicei aplicatiile pe pagina dureaza mai mult.Contacteaza-ma pe adresa v.adina@ymail.com sau la 0758159533 si iti dau mai multe detalii

| AndreeaXKadisha a răspuns:

Iubita daca vrei te pot ajuta eu. Doar sa imi asi o adresa sa vorbim. Te pup :*