| buburuza_9197 a întrebat:

Sunteti careva reprezentant Care Cosmetics?
Am o intrebare : m-am inregistrat pe site-ul carecosmetics.ro la "Inregistrare Reprezentanti" si am selectat optiunea "Doresc sa primesc prin posta catalogul pentru reprezentatii Care Cosmetics.". Asa procedez ca sa imi fie livrat un catalog sau mai trebuie sa urmez si alti pasi?

Răspuns Câştigător
| Gaby_8950 a răspuns:

Da eu sunt nu trebuie sa vina prin posta trebuie sa vina in cutie cu comanda

3 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

Care Cosmetics este cea mai proasta experienta a mea in domeniu, am facut retea de 60 de reprezntanti le 4 nivele si am castigat bonus 100 de lei, nu este firma serioasa nu au dat bani la reprezentanti, daca se deterioreaza produsele in tipul trasportului nu isi asuma nici o responsabilitate.
Te sfatuiesc sa nu pierzi timpul cu ei.
Incearca o firma mai consacrata.
Eu sunt cordonator la Lady's (fost Metropolitan) si sunt multumit de sistem, poate incerci si tu este inscrierea gratuita.
Mai multe detalii despre afacere si datele mele de contact gasesti pe site-ul meu http://www.ladys.wgz.ro

| PicSiPoc08 a răspuns:

SPAMpagina.php?id=1399