| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un mesaj privat pe TPU. L-am citit, am raspuns (scrisesem foarte mult...) si cand am dat trimitere, nu mi-a mai aparut ce am scris. Ba mai mult de atat, mesajul primit este marcat ca mesaj necitit. Am iesit si intrat iarasi in cont si la fel. E vreo sansa sa mai ajunga mesajul sau trebuie sa ma apuc de scris din nou?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ti-a aparut ca mesajul a fost trimis atunci inseamna ca s-a trimis. Se actualizeaza mai tarziu si pagina mesajelor. Asa merge site-ul.

4 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Şi eu am avut aceeaşi problemă şi voiam să pun o întrebare legată de asta, dar am găsit întrebarea ta, am citit răspunsurile şi m-am lămurit big grin

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca ti-a aparut ca mesajul a fost trimir inseamna ca s-a trimis adminelor.
Se va actualiza in maxim 24 de ore.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca dupa ce ai dat click ''Trimite mesajul'' si ti-a aparut cu portocaliu ''Mesajul a fost trimis'' inseamna ca acesta s-a trimis si il vei putea vedea si tu mai tarziu-nu-ti fa griji-asa merge site-ul!

| IrinaAndreea a răspuns:

S-a trimis intr-un final si am dat sa imi fie stearsa intrebarea, dar vad ca si asta merge greu. Am dat fundita, sper sa se pastreze dupa ce o sa fie stearsa. big grin