| Claudia_3811 a întrebat:

as vrea sa stiu cum este sa fii reprezentant avon? Cine sunteti reprezentanti avon, va place? ce avantaje am? primesc comenzile acasa? sau trebuie sa merg eu la posta sau altundeva?

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu sunt reprezentatnbig grin hmm...thinking trebuie sa ai comanda de minim 120big grin de lei pentru a o primii acasabig grinsi normal ca strangi comenzi mult mai mari l nalaughing da primesti coletul acasa si o factura pe care o platesti u la banca in urmatoarele zile (ca la factura de telefon)big grin...in rest avantaje aibig grin ai o reduce la produse si cu cat comanda e mai mare cu atat primesti si u diferite cadoribig grin km asa functioneazabig grin eu una sunt etrem de multumitabig grin

| warwara a răspuns:

Buna! e super tare, sincer big grin eu fac asta de cativa ani si chiar imi place. pot oferii celor interesati detalii pe mail : ella09_gr@yahoo.com. chiar se meritawinking! succes!

| Miruna3094 a răspuns:

Buna, am o prietena care este reprezentant avon, cred ca trebuie sa mergi tu la posta sa ridici produsele si daca vinzi 20 de produse(nu conteaza pretul)primesti 125 lei

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ai mai multe avantaje daca te faci reprezentanta Amway.Au si ce mai eficienta pasta de dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluti, aici ai sa descoperi toate intrebarile si raspunsurile legate de Avon, ca reprezentant, pe undeva e si un formular de contact unde mai poti cere detalii sau chiar adresa lor de mail, telefon, etc. reprezentante pe orase http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/opportunities_landing.page Eu nu sunt in Avon, dar cred ca este execlent daca esti atrasa de cosmetica si de sfaturi date celor in "nevoie" http://www.avoncosmetics.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place avonul nu-i numai decit sa te duci la posta trebuie sa-ti aduca acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! daca vrei te pot ajuta eu sa te inscrii la avon, tot ce trebuie sa faci este sa ma contactezi pe id-ul meu de mess diaavon@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt reprezentant avon si da este frumos sa fii dar la inceput este mai greu cu prima comanda. Dar ai si avanataje, adica din chestia asta si u iesi cu ceva, primeste in fiecare luna cate vceva de la avon pentru mai multe despre avon id meu dydy_dydy_7