| pinguin_2568 a întrebat:

Am o intrebare: am ochii foarte mari si verzi. Ce machiaj simplu m-ar avantaja ceva simplu tip rimel si fard gri... As putea sa imi cumpar ochelari wayfarer...
Ms anticipat Raspunsuri urgente!

Răspuns Câştigător
| ledzeppelin a răspuns:

Intrebarea e cam neclara, dar uite poti folosi un creion sau tus negru pe pleoapa superioara si putin fard mov ai grija cu rimelul ca de obicei iti face ochii mai mari.

3 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Poti folosi roz, mov, grena, bleumarin.

| pinguin_2568 explică:

Un raspuns logic? Va roog e pentru o ocazie speciala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari si verzi? ai 160 inaltime? si 60 kg? poate si vreo 40 de primaveri? pinguine uite, nu te mai machia.hai sa ne intalnim.si-ti spun atunci. ochi verzi.moaaama.ca smaraldul.culoarea gusterului.imi place verdele.