| MadalinaBoca a întrebat:

Am o intrebare. Aveti idee programul de lucru al magazinului de papuci din Alexandru cel Bun (parc) aflat langa magazinul de haine IZZA?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Va cer scuze o zi frumoasa.

5 răspunsuri:
| MadalinaBoca explică:

Dragule, daca eram aproape de magazinul acela, ma duceam numaidecat. Insa, stau foarte departe si tocmai de aceea am intrebat. Pentru a nu face un drum degeaba. Imi pare rau ca intrebarea mea te-a ofensat atat de tare si ai simtit nevoia de a raspunde. Ma asteptam la un raspuns scris corect macar. Pe viitor te rog sa nu mai raspunzi intrebarilor mele sau daca o faci, macar scrie corect. O zi buna iti doresc!

| MadalinaBoca explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc frumos. Ma asteptam sa ripostezi cu un mesaj deopotriva stanjenitor, dar vad ca esti destul de calculat incat sa iti recunosti greseala. Apreciez faptul ca ti-ai cerut scuze.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MadalinaBoca):

Multumesc pentru funda dar nu o meritam intrucit eu nu v am ajutat cu nimic pe dumneavoastră prin raspunsul meu, o zi frumoasa sărut mîna.

| MadalinaBoca explică (pentru CristiDinBucuresti):

Faptul ca ti-ai cerut scuze e mai mult decat un raspuns bun.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MadalinaBoca):

Multumesc pentru tot.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MadalinaBoca):

Va cer scuze o zi frumoasa.