| Nicol1324 a întrebat:

Bună! Am o întrebare: în ce magazine as putea găsi o rochie de genul: puțin mai lungă de genunchi, din tull si mâneci trei sferturi? Nu găsesc nicăieri și pe internet nu prea am încredere. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Hope1992 a răspuns:

Poti sa incerci sa cauti pe internet pe site-ul magazinelor si daca gasesti in stoc mergi la magazin si dupa ce o verifici sa corespunda asteptarilor tale o achizitionezi. Altfel poti sa incerci metoda la picior, mergi prin magazine si cauti.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia magazinele din orasul tau la rand si cauta, fiindca noi nu stim unde ai putea gasi, nici macar nu stim daca esti intr-o oras or sat din tara, sau din strainatate.