| Milayaa a întrebat:

am o intrebare mai "estetica"..mai demult mi-a aparut un cos pe frunte. acum insa s-a trasnsformat intr-o buba mare si e foarte urit.saptamina viitoare facem poze cu clasa.cum pot scapa de. buba asta pina atunci (numai nu fond de ten) poate careva masti unguiente medicamente

3 răspunsuri:
| anutza3000 a răspuns:

Daca este umflata incearca sa o storci si cum a spus violeta3 acopera cu o bentita su o caciula

| violeta3 a răspuns:

Poti sa porti o bentita sau o caciula ca sa se acopere si poate merge cu alifie de galbenele

| sweetflirt a răspuns:

Amesteca niste miere cu ulei de masline si aplica pe "buba" si tine cel putin jumatate de ora aceasta masca pe fata
la mine a mers dar la tine daca nu merge, poti sa il storci? daca da poti sa-l storci si apoi sa pui masca, ar putea sa te usture un pic dar poate merge

mult noroc!winking