| mariukaka a întrebat:

Am si eu o intrebare mi-a aparut mai demult pe frunte o bubua medie cu un punct negru inauntru imi puteti spune ce este si cu ce se trateaza dau funda plizzzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca tinctura de propolis. E foarte buna.
Si ai putea sa incerci si rostopasca (de fapt, seva ei).
E posibil sa te usture, insa va trece!
Bafta!

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca e acnee ar trebui sa o lasi sa se coaca apoi sa o storci si dezinfectezi. s-ar putea sa ramana semne.

mai bine mergi la dermato sa iti recomande si o crema cicatrizanta de mare efect.

| zTonia a răspuns:

Acela este punct negru (asa se numeste) si il poti scoate doar la cosmetica

| CodrinaVladiana16 a răspuns:

Cred ca este un punct negru...Am auzit ca ar fi un tratament cu zat de cafea dar iti recomand parerea cuiva cu experientabig grin