| alecsasweet a întrebat:

maine ma duc in mall si nu am idee cu ce sa ma imbrac big grin m-am gandit la niste blugi negri, o bluzita sau un tricou alb si o vesta neagra. e ok? dati'mi voi niste idei va rog. funda.

Răspuns Câştigător
| Simσηαღ a răspuns:

Incearca sa nu mai stai ore in sir in fata sifonierului.Imbraca'te cum iti place, cu ce'ti trece prin cap,haine in care sa te simti comod,in propria ta piele.Dar daca vrei sa-ti raspund la intrebare, ar trebui sa adaugi ceva culoare la tinuta ta entru a parea mai interesanta (o gentuta galbena albastra rosie portocalie cureluse, lantisoare lungi, palarie, ruj strident).

6 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Da, dar e cam simplu pentru o iesire in mall. In locul bluzei albe, incearca o maleta iar pe deasupra un pulover cu un umar gol/cardigan/bolero.

| adorciocolata a răspuns:

Da, dar e cam simplu pentru o iesire in mall. In locul bluzei albe, incearca o maleta iar pe deasupra un pulover cu un umar gol/cardigan/bolero.

| MyMindRules a răspuns:

E ok, dar iti poti pune si o esarfa cara sa se asorteze si niste accesorii.
Bft!

| ZapacelEVER a răspuns:

Îmbracate cum îti place tie, blugi, tricoul alb si vesta neagra (o sa iti stea bine).

| zzxxzzxx a răspuns:

Da te poti imbraca in niste blugi asa culaoare mai deschisa strinsi pe corp, iar pe deasupra porti purta o maleta cu git alba si un bolero cu nasturi negri sau lasini si o tunica neagra

| Diana99Maria a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca este o tinuta perfecta pentru shoping.