| Idk007 a întrebat:

maine ma duc in oras cu 2 colege. Si m-am gandit sa ma imbrac cam asa: Pantaloni scurti(de blugi), colanti(negrii) si niste bocancei crem cu blanita alba.In sus o sa-mi iau un tricou alb si un plovoras(stiu ca nu asa se scrie) negru geaca maro si o gentuta alba.Credet ca este bine? daca nu, da-ti-mi alte idei, si poze daca aveti.
P.s.mai am o idee(la pantaloni si colanti nu renunt), dar m-am gandit sa imi iau jampierii(alb cu negru)si skaterii negrii. si o geaca neagra. ar fi mai bine asa?

Help please:X:*. funda logiclaughing

Răspuns Câştigător
| MarieRova a răspuns:

Hey Mickey!
Ideea ta este foarte draguta, mai putin cu colanti, pentru ca vin cam aiurea.Eu iti recomand sa ii inlocuiesti cu o pereche de ciorapi negri, vor arata mult mai bine, si iti vor scoate picioarele in evidenta. Daca nu ma crezi poti macar sa incerci proband.
Multa bafta pentru maine :*

7 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu stiu ce ai in dulap, sa te sfatuiesc ce sa-ti iei, dar totusi nu crezi ca esti imbracata prea subtire? Totusi e iarna, ea mai degraba niste blugi lungi albastrii/negri.
Bafta!

| loricel a răspuns:

Colanti si jampieri in aceeasi tinuta, nu stiu ce sa zic? Mai bine ramai la prima varianta.Este foarte bine pusa la punct si paleta de culori imi place.Alte idei... http://www.polyvore.com/contest_set/set?id=38404534
http://www.polyvore.com/fashion_uniform/set?id=39794844
http://www.polyvore.com/inspiration_2911/set?id=36464995

| Adina981 a răspuns:

Cred ca e perfect prima variantawinking

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Mai bine a doua ideehappy

| Fiction a răspuns:

Prima idee :X

| SmiiileXoXo a răspuns:

Imi place mai mult 1 idee dar cu gentuta neagra tongue

| Idk007 explică:

Nu am gentuta neagra...Si nu o sa-mi fie frig, ma duc in mall ne duce cineva cu masina big grin