| IIIx333III a întrebat:

De Paste ma gandeam sa ma imbrac asa: o fustita portocalie cu carouri, niste colanti scurti, pana la genunchi, niste balerini negri, si un tricou negru asortat cu o vesta de blugi...happy E ok?big grin Ceva sfaturi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imbracate cu ce vrei matale.

| Avon_8981 a răspuns:

D-zeuleee...Sincer eu urasc tinuta de genul "fusta scurta si colanti" Pentru ca ori porti fusta ori colanti cu o bluza sau un tricou mai lung.
Ai putea sa iti iei o fusta de blugi cu un tricou negreu si cu vesta de blugi astfle te asortezi, parerea mea e totusi sa nu iti iei si colanti si fusta! Tu faci cum vrei.

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Nu te supara pe mine dar dupa parerea mea nu prea e ok. Iti sugerez sa iti iei altceva la capitolul fusta. Portocaliul e ametitor si nu cred ca poti purta. Dacaai o fusta de blugi ar fi perfect. Si ar merge o bluza alba mai dergaba. Balerini sunt ok. vesta de blugi ok. colanti scurti... pe ce culoare? De preferat pe alb/negru. Deci parerea mea jumate e ok
Fustita portocalie cu carouri (NU)
niste colanti scurti pana la genunchi ( OK)
balerini negri ( OK )
bluza neagra (NU)

| IIIx333III explică:

@사랑 nu, nu merg a biserica. Eu si biserica suntem total paralelelaughing

| PikaRawrr a răspuns:

Daca mergi la biserica[,] categoric NU
Daca e dupa biserica atunci da.

| Kittiulia a răspuns:

Da e ok doar ca fustita portocalie nu prea ar merge sa zicem alta culoare EX:galben aste e parerea mea

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Pai e ok cum te imbraci uhappy Eu ma imbrac in: un tricou galben cu o pisicuta pe el, o fusta neagra cu catarama, egari lungi si niste pantofiori negrii. Dupa cum te imbraci tu, ai putea sa mai adaugi un inel, parul sa fie strans intr-o coada, unghiile (daca ti le faci) sa fie daca ai un albastru inchis spre negru, iar daca te fardezi; pe la ochi: creion, rimel si culoarea stii u cum iti sta mai binehappy si buzele: sa nu fie cu un ruj strident! daca ai putea un luciu. Sper ca te-am ajutat kiss Funditabatting eyelashes? te rogkiss