| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru baietii!.
+ ce culoare va place sa aiba ochii unei fete / dar a parului?.
va plac fetele grasute [ nici chiar grase ] sau cele slabe.?
cele cu forme sau cele fara forme?.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caracterul face pe om!
Pa, pa.

| vangaelis a răspuns:

Pentru mine nu conteaza fizicul asa mult. prefer sa am ce discuta decat sa fie o piti plasticata

| NeymarJr11 a răspuns:

tongue, fiecare cu gusturile lui mie de exemplu imi place de tine tonguelaughing

Nu conteaza, daca e grasa/slaba sa aiba suflet tongue sa iubeascabig grin., daca esti grasa te ajuta prietenu sa slabesti, daca esti slaba invers, te ajuta sa te-n grasi :dtongue

Forma o dobandesti in viitor tongue, la o sala :d

| NeymarJr11 a răspuns:

Si ochi prefer, caprui si un par saten/brunet tu esti fata visurilor meletongue

| мαrrýиєlα a răspuns (pentru NeymarJr11):

Eu nu am ochii caprui, ii am verzi devil

| NeymarJr11 a răspuns (pentru мαrrýиєlα):

Lasa-mi id taulaughing sa vb

| NeymarJr11 a răspuns (pentru мαrrýиєlα):

Baga tu neymar_elvis15 happy cati ani ai? eu 17

| NeymarJr11 a răspuns (pentru мαrrýиєlα):

Bagi id meu sau nu laughing

| NeymarJr11 a răspuns (pentru мαrrýиєlα):

?

| NeymarJr11 a răspuns:

Nicetongue

| adrianamara a răspuns:

80% din barbati prefera femeile cu forme(bine ca nu toti au parte de asa ceva doar ca prefera)si parul saten! Desi cei mai comici parerea mea sunt aia care sunt convinsi ca au langa ei cea mai sexi femeie cu forme pline inalta cand de fapt au langa ei una cu forme foarte pline!

| R0co3 a răspuns:

Buna,
As dori ca o fata sa aiba ochi albastri, par saten sau brunet, cele nici grase, nici slabe. Cele normale.
O zi buna,
Pa-Pa

| Agalloch a răspuns:

Ce contează culoarea părului şi a ochilor?