| Diana0987 a întrebat:

Intrebare pentru baieti :
1.Cum va plac fetele mai grasute sau slabe, blonde, brunete, satene, cu ochii caprui, verzi albastrii? Si inca ceva ce apreciati voi la o fata?

5 răspunsuri:
| Paprik a răspuns:

Mie imi plac brunetele cu ochi negrii de preferatbig grin.Sa aiba ceva in cap, nu foarte plinuta nici foarte grasuta happy

| LoveSroL a răspuns:

Mie imi plac fetele mai slabutehappy blonde brunete cu ochi albastrii dac se poatebig grin si sa nu fie fitoase!big grincam atat

| Xicsul a răspuns:

Pai mie imi plac fetele mai slabute brunete nu conteaza ochii.La o fata nu imi place atunci cand e fitoasa sau se da mare cu ceva mereu sau sa iti impuna reguli daca stai cu ea (i s-a intamplat unui prieten)cam atatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Slabe, satene sau blonde, ochi caprui sau verzi.

| bowwow970 a răspuns:

Blonde/santene/brunete Ochi verzi sau albastri sa fie de treaba sa nu fie fitoasa.