| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru cei care se pricep. daca varul meu creste pui de gaina,porci,vitei,etc,ar putea sa faca contract sau ceva cu un abator sau cu o firma pentru a vinde animalele acelui abator, firma, etc? stiti cumva cum pot gasi astfel de firme? am cautat pe net dar nu am gasit(sau poate nu am cautat cum trebuie) funda si vot,

1 răspuns:
| Ovidiu_Alex_1989 a răspuns:

Buna, bunicul meu a crescut animale... Eu te-as sfatui sa mergi in diferite sate de la tine din oras si acolo poti gasi abatoare