| curdupel a întrebat:

am o intrebare pentru voi! Vreau sa ma vopsesc, bruneta-albastrui, tin sa mentionez ca am ochii verzii deschisi si parul lung natural, credeti ca m-ar prinde bine culoarea? tongue si in cat timp v-a trebui sa ma vopsesc din nou? va multumesc :*

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Buna,eu sunt coafeza,si da,ti-ar sta super daca ai ochii verzi, asa sunt si eu, negru albastrui si am ochii verzi! DAR, trebuie sa te gandesti foarte bine inainte sa faci pasul asta, pentru ca daca te vopsesti cu negru iti va fi foarte greu sa te iti schimbi culoarea in caz ca te plictisesti de negru.va trebui sa te decolorezi si sa iti arzi parul. poti sa te faci blonda, sau orice alta culoare si cand te plictisesti, te poti vopsi negru albastrui si sa ramai asa! succes, daca mai ai intrebari, nu ezita :*

| curdupel explică (pentru lumy4u):

Multumesc, frumos! nu vreau alta culoare... big grin am sa incerc asta...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ti-ar sta bine cu negru albastrui, important e sa-ti placa tie, revopsit trebuie cam o data la o luna jumate-doua

| Ceriik a răspuns:

Da,e o culoarea care se potriveste mai la toata lumea, dar iese cam greu din par in caz ca nu iti place.

| andru10best a răspuns:

VA trebui sa te vopsesti cand se vede aiurea la radacina parului pentru ca el o sa creasca si cred ca este in regula culoarea. Ti-ar sta bine.