| miutzatha a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc bruneta, am ochii albastri credeti ca ma prinde bine?

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Pai combinatia de par brunet si ochi albastri este chiar foarte frumoasa dar depinde si daca ti se potriveste. Daca pana acum erai blonda sau saten deschis, trecerea la brunet va fi foarte...sa zic asa "cu impact". Daca pana acum ai avut parul in culori deschise (ca cele pe care tocmai le-am zis) s-ar putea sa fie mai bine sa te vopsesti treptat din ce in ce mai deschis. Adica nu sunt expert dar o schimbare atat de brusca...Asa ti-am vazut in poza parul si mi s-a parut deschis la culoare. In orice caz mie imi place mult combinatia, deci da-prinde bine!

3 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Nu !

| KentLieTequila a răspuns:

Extrem de bine ti-ar scoate ochisoriii in evidenta mult.
Si in plus ti-ar sta si bine Funda?

| biosh97 a răspuns:

Daca nu ai pielea deschisa la culoare, ta va prinde bine. Dar daca o ai alba si obisnuieste lumea sa iti zica "Esti palida", cum imi zice mie, nu prea merge. Sa stii ca ar arata foarte bine sa fii bruneta cu ochi albastri! Bafta!