| Georgiana0216 a întrebat:

Buna!

Am o intrebare referitoare la vopseaua de par. Am inteles ca vopseaua de par care contine in denumire.0 ar insemna ca acea vopsea contine si baza. Imi poate spune cineva daca asa este, daca acel.0 inseamna vopsea ce contine si baza? Si daca da, care este diferenta intre o vopsea cu baza si una fara?

Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Vopseaua se identifica prin cod, de la 1 la 10, respectiv de la negru la alb-argintiu. Daca este 1.0 inseamna ca este culoare naturala, daca alte cifre este cu reflexii. 0 si 00 sunt nuante naturale.

| Georgiana0216 explică (pentru Marbea):

Ok. Multumesc mult!

1 răspuns: