| ramona09 a întrebat:

Am o mare rugaminte!:d spuneti-mi un salon bun, in Cluj, unde sa ma pensez? Mi-am stricat sprancenele la un salon, unde le-a dat tipa de acolo, care m-a pensat, o forma urata, iar acum le-am lasat sa creasca pentru a-mi da alta forma:d spuneti-mi va rog un salon unde sa ma penseze frumos, indiferent de pret. Multumesc!:*

1 răspuns:
| Bby_4689 a răspuns:

Eu nu sunt din cluj. dar cel mai bine du-te la un spa, acolo se penseaza binewinking