| missouri a întrebat:

Stiti cumva cum pot face ca sprancenele sa-mi creasca mai repede? Am fost de curand la salon,m-am pensat,insa persoana respectiva mi le-a subtiat destul de mult, fata de cum le aveam eu inainte.Eu obisnuiam sa ma pensez la altcineva, insa era in concediu si de urgenta...am schimbat.crying.
Vreau sa imi creasca cat mai repede, pentru a-mi reda forma dorita.happy

Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Agenta004 a răspuns:

Buna. Eu folosesc ulei de ricin. Cresc intr-o saptamana daca te dai in fiecare zi si il lasi sa actioneze. Se gaseste la farmacii si nu costa mult :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai agita atât.
În 3-4 săptămâni vor crește, și pe viitor nu mai gafa!
Pa, pa.

| Geojorjy a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa ii faci. pana iti cresc la loc te poti da cu un creion de nuanta sprancenelor. nu dureaza foarte mult. happy

| Pitiica a răspuns:

Întreabă la orice farmacie, sunt multe produse pentru creșterea sprancenelor:*.