| GeorgiavonPutzifer a întrebat:

Buna!
Am o mica intrebare... Uleiul de ricin este bun pentru cresterea genelor? Cam in cat timp se vad rezultatele?

Răspuns Câştigător
| Diana915 a răspuns:

Buna... da. Uite aici o fata care vorbeste despre el :

http://www.youtube.com/watch?v=u9gT1d3HdvE

pa,pa :)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, da, este foarte bun pentru cresterea genelor dar si a sprancenelor. Foloseste-l seara, inainte de culcare si dupa doua zile se vede diferenta! uneori se observa si in prima dimineata happy

| Dydulylu a răspuns:

Buna! Da, uleiul de recin ajuta oarecum la cresterea genelor si ti-as recomanda sa te dai cu o periuta mai veche de la mascara. Vei vedea rezultate in minim o luna daca te dai in fiecare seara!