| JustMeeLebee a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac maine (pentru ca ma duc sa fac poza de buletin). Ceva sfaturi, va rog!

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Cel mai important lucru este sa ai o bluza care nu are umerii goi sau decolteu prea mare pentru ca pare ca est dezbracata. Cel mai recomandat este sa-ti iei o camasa albastra, alba sau ceva cat mai simplu. Nu purta bijuteri si nu te machia prea tare. Poti sa ai fond de ten si ceva luciu de buze insa sa nu te schimbe prea mult. Daca porti ochelari permanent mai bine ii iei, insa daca ii ti doar la tv sau cand citesti e de preferat sa-i lasi jos. Parul mai bine il lasi desprins si fara exagerat de mult clame sau accesorii. Vezi sa nu-ti acopere fata in caz ca ai breton.

13 răspunsuri:
| Alison95 a răspuns:

Hainele nu conteaza ca nu se vad in poza
Machiaza-te discret (ca sa nu te puna sa te demachiezi) si sa fie poza clara.
Aranjeaza-ti parul dragut, si cam asta e

Un like te rog? :) Nu vei regreta!
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here?ref=hl

| FashionDream a răspuns:

Si asa hainele nu o sa se vada in poza....decat bluza.

| ElectroAngel a răspuns:

Alegeti o tinuta decentawinking
Sa nu fi machiata,
Sa nu fi prea serioasa in poza nici prea zabareata sa fi in largu tau

| JustMeeLebee explică (pentru ElectroAngel):

Da... dar ce culoare ar fi indicat sa port?

| Hieer a răspuns (pentru JustMeeLebee):

Poti sa te machezi...

| ElectroAngel a răspuns:

Nu stiu depinde cu ce iti sta mai binewinking orienteazate dupa culoare pieli, pariu si culoarea ochilor big grin

| JustMeeLebee explică (pentru ElectroAngel):

Pai am pielea putin deschisa, parul saten spre blond si culoarea ochilor caprui.

| ElectroAngel a răspuns (pentru JustMeeLebee):

Nu stiu ce haine ai tu in dulapu tau laughing)
Orienteazate si tu
Si daca asi sti ar merge o bluza albastra putin mai inchisa
Paru il ai scurt sau lung?

| JustMeeLebee explică (pentru ElectroAngel):

Parul mi lung

| ElectroAngel a răspuns (pentru JustMeeLebee):

Deci cum am zis o bluza albastra big grin
Acum imi poti da funda?laughing)

| biancadinu99 a răspuns:

O tinuta cat se poate de decenta( aici vb de bluza, ori cum in jos nu o sa se vada big grin ) si adica vrei sa te machezi, floseste niste culori care sa nu iasa chiar asa in evidenta! big grin

| Sara67 a răspuns:

Cu o bluzita de culoare roz vei arata destul de bine

| paulapatricia a răspuns:

Cu ce te simti tu mai bine happy