| deea_6811 a întrebat:

am o mica problema am tinut o dieta timp de 3-4 luni plus sport si am slabit, promblema e ca acum mi sau micit sanii sad si vreau sa stiu daca e ceva ce pot face sa revina la marimea lor normala va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să revină la mărimea normală când prin procesul de slăbire s-a pierdut țesut adipos de la nivelul lor?
Slăbirea acționează la nivelul întregului corp.
Pa, pa.

| alexandra_8659 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa fii slaba dar sa nu se aplice intreg corpului...pai, nu prea se poate. Odata ce ai hotarat ca asta vrei, trebuie sa suporti si eventualele urmari care nu iti convin. happy

| alexgogo a răspuns:

Buna. Sanii tai s-au micsorat, asta e cuvantul. Stii de ce s-a intamplat asta? Ca aveai grasime si pe acolo... ai slabit, s-a dus din grasimea din tot corpul... Nu e un capat de tara, important e sa mentii viata sanatoasa + sport in continuare, si o sa primesti rasplata un fat frumos pe cal alb caruia-i plac sanii mici.