| ColorfulRainbow a întrebat:

Vreau sa slabesc si fac sport. Mi s`au micit sanii sad.
Intrebarea mea e daca fac sport se vor mai mici mult sanii?
Mai bine sa nu fac?
worried
As vrea totusi un piept frumos!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e numai o impresie. De la sport nu se micesc sanii. Pune si tu niste poze cu ei mari si acum mici ca sa putem sa avem o parere obiectiva big grin. Ca poate e frumos(pieptul)batting eyelashes

| Dana211 a răspuns:

Daca slabesti e normal sa ti se micsoreze si sanii. Sportul nu are cum sa fac lucrul asta

| my23ro a răspuns:

Daca vei merge la sala instructorul de acolo iti va recomanda si te va invata ce exercitii sa faci.

| Mihay95 a răspuns:

Nu din contra is anumite exercitii care iti fac sanii mai fermi si mai frumosi eu is baiat dar am avut o prietena care se ducea la sala cel putin o data pe saptamana sa isi faca pieptul.
Oricum mai cauta informatii pe net si pe la alte feteele stiu mai binelaughing!

| ssgogeta a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un specialist in nutritie si sport si vezi ce o sa iti zicawinking

| ssgogeta a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un specialist in nutritie si sport el iti va da sfatul utilwinking