| ColorfulRainbow a întrebat:

Salut.
Fac sport in fiecare seara... insa nu stiu de ce mi se pare ca mi se micesc sanii tot mai mult.
Nu mai suport si asa s`au micit mult sad.
De ce slabesc de acolo?

5 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Mie mi se micsorau pectoralii pentru ca ii solicitam zilnic in antrenament, fara sa mananc corespunzator (mai mult) si fara sa le dau 2-3 zile sa se odihneasca. Acum la fete nu stiu cum este... in cazul in care iti lucrezi pieptul intens si ai muschi acolo, ar putea fi si ce zic eu.

| criisz a răspuns:

Lool, este pentru prima data cand aud despre asa ceva. Sanii se micsoreaza in cazul in care ai fost grasuta si ai slabit. Nu vad posibilitatea de a slabi in sani... probabil ca scepticismul tau de a avea sanii cat mai mari si faptul ca-i analizezi mereu sa vezi daca au crescut iti da impresia ca s-au micsorat straight face

| ColorfulRainbow explică:

Pai asta si fac... vreau sa slabesc.
Pentru ca am fost plinuta si acum incerc sa slabesc, dar spre dezamagirea mea slabesc la sani, la fund... si unde mi-as dori sad.

| TheBoxer a răspuns (pentru ColorfulRainbow):

Sunt exercitii de marirea sanilorwinking incearca sa le faci pe acelea pentru a slabi si in plus iti mareste sanii si sunt si anumite diete pentru un fund sexy si sani mariwinkingsmug

| ColorfulRainbow explică:

Ai avea niste exemple? happy