| vall33ntina a întrebat:

Am o nelamurire referitoare la comanda Lady's.Cat timp ai la dispozitie sa strangi banii de la persoanele care au dorit produse? Din cate stiu la avon ai 2 saptamani la dispozitie dupa ce ai dat comanda.Aici cum este?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| adesp12 a răspuns:

Produsele se platesc ramburs- in momentul in care iei coletul, trebuie sa l si platesti. Iti recomand sa le ceri banii inainte de a veni produsele ca sa nu ai surprize. Numai sa aiba clientii incredere in tine. Mult succes!

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Avand in vedere ca la primirea coletului de la firma trebuie sa platesti cosmeticele trebuie sa ceri banii de la clienti chiar cand le dai produsele. Nu cred ca iti convine sa platesti o suma de exemplu, de 4-5 sute de lei din banii tai si apoi sa primesti numai promisiuni ca iti vor da banii alta data.

| Cory_1336 a răspuns:

Cred ca atunci cand primesti produsele nu stiu sigur.eu sunt la avon