| Jessy001 a întrebat:

Am o pereche de pantaloni scurti negri si s-au cam decoloratsad care stie vreun secret ceva sa le redau culoarea?

2 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Clorul le-ar pune capac. happyMai spala-le cu detergent pentru rufe colorate, respectand temperatura de pe eticheta sau cauta produse fara clor, gen Vanish, de la alte firme.Era cel de la lenor e foarte bunhappyFunda?

| bowwow970 a răspuns:

De ce ti'am zice tie un secret pentru a le reda culoarea daca e SECRET? rolling on the floor